Plain White T´s
Plain White T's

Leden 2009

Kvíz od PWT's

30. ledna 2009 v 10:36 | Markie |  OtherWe want you to know that this survey we'd like you all to do is coming from the band. Not from our label or anything like that. It's coming from the 5 of us. We want and need to know more about YOU! Finding out who our fans are, what they like to do, and even where they are from will allow us to keep in touch with you, release new music and content to you and most importantly have a better relationship with you. If you're worried about your info being sold to any third parties or anything like that you need not to worry. We are not going to share your info. I actually filled out the survey myself to make sure it was perfect. So anyways it would mean a lot to us if you could take the time and let us know more about you! Hope you're all doing well!

-De'Mar Hamilton, Plain White T's


Chceme, abyste věděli, že tento kvíz pochází přímo od skupiny. Ne od labelu ani od nikoho takového. Je to od nás pěti. Chceme a potřebujueme vědět víc o VÁS! Zjistit, kdo jsou naši fanoušci, co rádi dělají, a odkud všichni jsou, abychom se lépe spřátelili. Pokud se o své info bojíte, aby nebylo prodáno nikomu jinému, nebo něco tak, tak se nemusíte bát. Nikde nebudeme zveřejňovat informace o vás. Já sám jsem rozšířil tento kvíz, aby byl perfektní. Takže, moc nás potěší, když si najdete čas vyplnit tady ten kvíz, abychom o vás víc věděli! Doufám, že se všichni máte skvěle!

-De'Mar Hamilton, Plain White T's
[adresa na kvíz je hned nahoře]

Jsem zpátky

27. ledna 2009 v 10:10 | Markie |  Blog
Takže po víc jak týdenní pauze jsem zpátky. Spíš mám zpátky počítač z opravny. Jako s opravou bych spokojená byla, ale horší to je, že mi už nejde nainstalovat 'Handset Manager' a já si nemůžu připojit mobil k pc :'(

Nevíte někdo jak mi pomoct? Byla bych vám opravdu moc vděčná :) Chystám se tady dát překlad písničky 'Natural Disaster' a asi napíšu PWT's, protože jsem už dlouho nic takovýho neudělala.. Tak snad odepíšou.

Mějte se

- Markie

1, 2, 3, 4

16. ledna 2009 v 22:47 | Markie |  oficiální videoklipy
1, 2, 3, 4


Teď jsem se na to poprvé podívala a zezačátku se mi to ani moc jako nelíbilo, ale počkejte si na konec ;)
Je to fakt pěkný :)

Premiéra videa '1, 2, 3, 4'

16. ledna 2009 v 6:39 | Markie |  Other
Zítra, vlastně dneska bude na PWT's oficiálním myspace premiéra jejich nejnovějšího videoklipu k písničce '1, 2, 3, 4'. Myslím, že se to tam objeví až k večeru nebo dokonce až zítra, přece mají o nějakých těch pár hodin míň ;)

Ale hned jak to tam bude, tak to bude tady ;D

-Markie

De'Mars Vision of Rock Charity!

14. ledna 2009 v 18:32 | Markie |  Other
A while back I took some photos for a campaign called Visions of Rock which happened to be sponsored by Nikon. They gave us a camera to shoot with and at the end of about a month I had to turn in 40 photos and they would pick the best. Well they picked 3 of my photos which you can check out here! You can also listen to me doing an interview about photography. One thing I should also add is that you can bid on these photos as well and the proceeds go to a charity I chose which happens to be The Grammy Foundation. So check it out here is the link again!​http://www.nikonlive.com/visionsofrock/musicians/visionsofrock.html - De'Mar
'později bude překlad'
- Markie